Рада 1: Як підфарбувати бампер

Рада 1: Як підфарбувати бампер

Подряпини з'являються після дрібних ДТП, від раптовострибнув на машину кішки, пошкодити поверхню може і випадково зачеплена гілка дерева. Щоб позбутися від незначних пошкоджень, зовсім не обов'язково повністю замінювати бампер, Адже досить правильно нанести фарбу на проблематичне місце, і машина знову придбає первинний вигляд.

Як підфарбувати бампер

Вам знадобиться

 • - миючий засіб;
 • - невеликий ножик;
 • - шліфувальна шкурка;
 • - розчинник;
 • - грунтовка;
 • - спеціальний пістолет або шприц для нанесення фарби;
 • - волога серветка;
 • - фарба;
 • - лак.

Інструкція

1

Підготуйте потрібну вам частину бампера. Видаліть з подряпини пил і бруд і обов'язково промийте її будь-яким мийним засобом або звичайним пральним порошком.

2

Акуратно за допомогою ножа очистите пошкодження від відшаровується фарби. Після цього відшліфуйте подряпину за допомогою спеціальної шкурки. Як тільки поверхня бампера стане матовою, протріть її спеціальним знежирюючим розчинником для того, щоб видалити залишки гудрону.

3

Покрийте подряпану частина бампера двома шарами грунтовки. Щоб полегшити процедуру, найкраще скористатися спеціальним пістолетом. Спочатку рівномірно нанесіть один шар, дайте йому підсохнути, а потім повторіть процедуру.

4

Дочекайтеся коли грунт ретельно просохне, зазвичай це займає близько двох діб. Обробіть ґрунтовку спеціальної наждачним папером для того, щоб усунути дефекти і нерівності на бампере. Тільки не перестарайтеся, інакше ви протрете її всю дощенту. Після того, як ви отшліфуете ґрунтовку, ретельно її обдуйте і знежирте.

5

Перед нанесенням фарби протріть поверхню злегка вологою серветкою. підфарбовувати бампер можна за допомогою звичайної невеликого пензлика, абоспеціальним інструментом у вигляді шприца. Розподіліть фарбу тонким рівним шаром і почекайте близько двадцяти хвилин для того, щоб вона підсохла. Після цього акуратно нанесіть фарбу повторно і дочекайтеся її висихання. Якщо отриманий результат вас не влаштовує, то ви можете нанести ще один або два додаткових шару.

6

Закріпіть отриманий результат безбарвним лаком. Його найкраще наносити теж в кілька шарів.

Рада 2: Як випрямити бампер

Задоволена стандартна ситуація, коли водії взимку ненароком зачіпають бампером замети. При цьому вм'ятина на бампері гарантована. В авто-ремонті реставрація бампера обійдеться вам мінімум в 4000 руб. Але випрямити бампер можна і самостійно.

Як випрямити бампер

Вам знадобиться

 • - Будівельний фен
 • - Електрочайник
 • - гараж або бокс з температурою 20-30 0 С
 • - невеликий магніт
 • - градусник

Інструкція

1

Насамперед зберіть трохи інформації проматеріалі, з якого зроблений ваш бампер. Якщо є «протипоказання» до нагрівання - звертайтеся до фахівців. Але, звичайно такі бампера ставляться на машини екстра-класу (Lamborghini, Chrysler, Ferarri і т.п.).

2

Демонтувати бампер з авто. Потім приступайте до нагрівання бампера. Візьміть будівельний фен і лише злегка прогрійте залізо.

3

Після цього нагрійте воду в електрочайнику дотемператури 35-40 0 С і обережно почніть поливати бампер. Варто поливати площа в радіусі 15-20 см від вм'ятини. Далі, доведіть воду до температури в 45-500 0 С і повторіть процедуру.

4

Починайте вигинати бампер до свого попереднього стану, що недаючи воді висохнути. Для цього піднесіть магніт до пошкодженої поверхні (навіть якщо бампер пластиковий, він буде випрямлятися, оскільки фарба містить велику кількість металів). Переміщайте магніт з боку в бік.

5

Акуратно притискайте вм'ятину рукою з внутрішньоїбоку і видавлюйте її. Але не прикладайте надмірних зусиль, щоб не пошкодити покриття бампера. Чи не відпускайте руку, як тільки бампер випростався, варто хвилину-дві підтримувати його.

6

Нагрійте воду до 30-35 0 С і полийте бампер знову. Повторіть цю процедуру кілька разів, знижуйте температуру води при кожному поливі на 5 градусів, поки ви не досягнете кордону в 15 0С. Після останнього поливу покладіть бампер в прохолодне сухе місце і залиште його висихати. Потрібно, що б він полежав так не менше двох діб. Після цього встановіть бампер на своє місце.

Рада 3: Як зняти бампер на Лансер 9

зняття бампера необхідно в тих випадках, якщо потрібно виконати його фарбування або ремонт, а також дістатися до тих деталей автомобіля, які він закриває. Розглянемо, як провести зняття бампера на Mitsubishi Lancer.

Як зняти бампер на Лансер 9

Інструкція

1

Для зняття переднього бампера вам будуть потрібні викрутки, пасатижі і набіргайкових ключів, в тому числі торцеві на «10» і «12». За допомогою викрутки подденьте штифт держателя облицювання радіатора. Після цього акуратно витягніть його і виконайте те ж саме з другим фіксатором. Так само зніміть фіксатор облицювання радіатора і саму пластмасову решітку. При поломці пластикових власників і фіксаторів обов'язково замініть їх на нові.

2

Виверніть болти, які кріплять бампер підсилювача,після чого знайдіть знизу власники накладок і акуратно зніміть їх. Зніміть пістони, призначені для приєднання підкрилок до накладки. Пам'ятайте, що вони знаходяться по обидва боки. Викриття болти, що кріплять накладки до крил і відключіть роз'єм проводів, що підходять до протитуманним фарам.

3

Зніміть накладку бампера з автомобіля. Після чого викрутити два болти, які кріплять підсилювач бампера до корпусу автомобіля і зніміть його. установку переднього бампера і його накладки проводите в зворотному порядку.

4

Для зняття заднього бампера знадобляться ті ж інструменти і додатковийторцевої ключ на «14». Вимкніть роз'єм проводів від протитуманного ліхтаря і зніміть задні ліхтарі. Викриття болти, за допомогою яких приєднані бризковики до колісної арці. Після цього зніміть бризковики і болти переднього кріплення бампера.

5

Відкрутіть болти, що знаходяться в отворах підзадні фари. Вийміть з тримача штифт і зніміть його. Відключіть облицювання багажника, для цього вийміть утримувачі і акуратно подденьте її викруткою. Знайдіть пластмасові утримувачі, які закріплені знизу. Відверніть гайки, за допомогою яких підсилювач бампера приєднаний до кузова. Зігніть оббивку багажника і вийміть болти кріплення бампера, Після чого потягніть його на себе і зніміть.

Рада 4: Як склеїти бампер на ВАЗ

Неприємності за кермом, як правило, осягають практично кожного автомобіліста, в тому числі і господаря ВАЗа. Нерідкі випадки пошкодження бампера, Який, на щастя, можна відремонтувати самостійно, шляхом склеювання. Тому не потрібно при його пошкодженні відразу поспішати в магазин і купувати новий.

Як склеїти бампер на ВАЗ

Вам знадобиться

 • - поліефірна смола;
 • - епоксидний клей.

Інструкція

1

Перш ніж починати склеювати бампер на ВАЗ,визначте, з якого матеріалу він виготовлений, так як саме від цього буде залежати технологія його ремонту. Для цього подивіться маркування на внутрішній поверхні бампера.

2

Далі від'єднаний від машини бампер, добреочистіть від бруду і уважно огляньте його на наявність тріщин або пробоїв. Дрібна тріщина, вчасно не заклеєна, в подальшому може принести чимало клопоту, тому беріть до уваги будь-яку поломку. Якщо ваш бампер поліпропіленовий, то спаяти невеликі тріщини паяльником, а якщо матеріал бампера - поліуретан, то тут паяльник буде неприйнятний.

3

Бампер з поліуретану склейте, використовуючиепоксидний клей. Цей полімерний клей дозволить усунути різні пошкодження, заощадивши при цьому ваші кошти. Перед склеюванням в місці пошкодження вирівняйте всі нерівності, розігрів бампер зсередини. Далі добре регулювати один до одного прилягають боку бампера, Зробивши їх зачистку.

4

Зачищені деталі знежирте спеціальним розчинником. Після цього епоксидний клей в певній пропорції розмішайте з поліефірної смолою і почніть намазувати його на внутрішню сторону бампера. Як тільки клей візьметься плівкою, перевернітьбампер і займіться зовнішнім склеюванням. Висохлий повністю клей можна зачистити, але в цьому випадку спустошену поверхню необхідно буде пофарбувати, так як пошкоджена плівка легко пропускає вологу, а це дуже негативно позначиться на структурі клею.

5

Після того як бампер буде відновлений, зробіть його повний косметичний ремонт, щоб склеєні тріщини були якомога менш помітні.

Рада 5: Як захистити бампер

Бампер є однією з випирають частинавтомобіля, тому він найчастіше схильний до механічного впливу будь-яких зовнішніх факторів. Необхідно захистити бампер свого автомобіля, щоб кожен раз не витрачатися на покупку нового.

Як захистити бампер

Вам знадобиться

 • - комплект парктроников;
 • - Інстурмент;
 • - мильний розчин;
 • - будівельний фен;
 • - пластмасовий шпатель;
 • - гумки для бампера.

Інструкція

1

Встановіть комплект парктроников - пристроїв,які показують на невеликому екрані положення вашого автомобіля щодо інших об'єктів. Ціна такого комплекту варіюється в межах 2-6 ​​тисяч рублів. Різні моделі відрізняються один від одного набором функцій і кількістю датчиків. В даний час встановити таку систему можна абсолютно в будь-який автомобіль. Також у багатьох парктроников є можливість підключення до штатного бортового комп'ютера. Після установки система буде вас попереджати сигналом, якщо відстань між бампером і перешкодою досягне зазначеного діапазону.

2

Встановіть "кенгурятник", якщо у вас позашляховикабо кросовер. Ця металева конструкція кріпиться знизу до основи автомобіля. Вона дозволяє захистити не тільки бампер, а й картер двигуна. На автомобільному ринку ви зможете знайти великий асортимент різних "кенгурятников" і підібрати ту модель, яка буде найкраще справлятися із захисною функцією на вашому автомобілі. Установку можна зробити самостійно, так як вона дуже проста. Якщо ви не впевнені в своїх силах, то варто звернутися до фахівців.

3

Обтягніть бампер в прозору захисну плівку. Така плівка захистить бампер від дрібних подряпин, які часто з'являються в процесі експлуатації. Також плівка може врятувати бампер від тріщини при невеликому ударі. Зіпсувалася плівку можна періодично змінювати і таким чином зберігати зовнішній вигляд машини в первозданному вигляді. Наноситься така плівка дуже просто. Ретельно вимийте машину. Нанесіть шар мильного розчину. Зніміть з плівки захисний шар і покладіть її клейкою стороною на бапер. Спеціальним пластмасовим шпателем почніть потихеньку пропрасовувати весь рельєф поверхні, одночасно нагріваючи плівку будівельним феном. Рухатися треба від центру до країв, щоб вигнати всю соду з-під плівки. Після цього дайте бамперу просохнути. Особливо великі бульбашки можна акуратно проткнути тонкою голкою.

4

Приклейте на бампер гумові накладки. Вони будуть амортизувати при дрібному зіткненні. Клеяться гумки дуже просто. Знежирте бампер. Вимкнути захисний шар з гумок. Ретельно приклейте їх і старанно пропрасуйте. Таке нововведення захистить ваш бампер, але трохи зіпсує зовнішній вигляд автомобіля в цілому.

Рада 6: Як зробити бампер на замовлення

Виготовлений на замовлення бампер додає автомобілюіндивідуальності і відкриває його власнику широкі можливості для самовираження. Бампери сучасних автомобілів виробляються зі склопластику за технологією ручного формування або вакуумної інфузії.

Сучасні матеріали дозволяють створювати бампери складної форми
Бампер сучасного автомобіля не тількивиконує захисну функцію, беручи на себе частину сили удару під час дорожньої пригоди, але також є одним з найбільш примітних елементів екстер'єру. Бажання надати своїй машині неповторний зовнішній вигляд спонукає автовласників на пошук нових форм і дизайнерських рішень. Методи виготовлення автомобільних бамперів не передбачають використання високотехнологічного обладнання, тому дана робота може бути виконана не тільки великими тюнінг-ательє, але і окремими майстрами або невеликими командами професіоналів. При наявності необхідних навичок і певної кількості вільного часу, бампер можна виготовити і самостійно в умовах гаражної мастерской.Бампери виготовляються зі склопластику - композиційного матеріалу, що дозволяє створювати міцні конструкції складної геометричної форми. Технологія виробництва включає в себе кілька етапів - розробку дизайн-проекту, виготовлення матриці, викладку матеріалу і фарбування.

Дизайн

Зовнішній вигляд бампера може як повторювати вжеіснуючий прототип, так і являти собою оригінальне дизайнерське рішення. Існують різні способи опрацювання дизайну елементів екстер'єру автомобіля, починаючи від олівцевих начерків і закінчуючи тривимірним комп'ютерним моделюванням. У деяких випадках виробникам ставиться завдання повністю повторити первісну конструкцію бампера.

виготовлення матриці

Матриця являє пристосування, зовнішняповерхня якого повністю повторює внутрішню поверхню бампера. При одиничному виробництві матриці виконують зі спеціальних сортів пластиліну. Така матриця цілком придатна для виготовлення одного виробу, а після закінчення роботи матеріал може бути використаний повторно.Прі виробництві серії бамперів необхідна багаторазова матриця, яка може бути виготовлена ​​з будь-якого міцного і стійкого матеріалу. Популярністю у майстрів автотюнингу користуються матриці, виконані з стекломата і поліефірної смоли.

викладення матеріалу

На поверхню матриці по черзі викладаютьсяшари склотканини, які просочуються сполучною смолою. Також в конструкцію закладаються силові і кріпильні елементи, необхідні для закріплення бампера на автомобілі. Крім ручної викладки, застосовується метод вакуумної інфузії, при якому контакт шарів склотканини забезпечуються за допомогою спеціального пристосування для створення місцевого вакууму. Отримана конструкція витримується до затвердіння, після чого надходить на забарвлення.

Рада 7: Як відремонтувати задній бампер

бампер є важливою частиною автомобіля, так якпокликаний захищати фари і кузов під час легких ударів, наприклад, при невдалій парковці або заїзді в гараж. Однак іноді в результаті удару на пластиковому бампері може з'явитися, наприклад, велика тріщина. Якщо це сталося, не варто засмучуватися і відразу ж викидати пошкоджену деталь. Її ще можна спробувати врятувати.

Як відремонтувати задній бампер

Вам знадобиться

 • - плоска і хрестова викрутка;
 • - дрібнозернистий сіточка з нержавійки;
 • - малярський скотч;
 • - паяльник 75 ват (можна більше)

Інструкція

1

Перше, що вам потрібно буде зробити - знятибампер з автомобіля. Робота ця копітка і довга. За допомогою плоскої викрутки витягніть 3 пістони, які розташовані під бампером і по 2 пістона з кожного боку, які кріплять його до подкрилкамі. Також відкрутіть кріпильні болти, що утримують бампер на кузові. Далі, використовуючи хрестову викрутку, викрутити 2 шурупа, якими на кузові кріпляться задні ліхтарі. Дуже акуратно вийміть задній ліхтар і від'єднайте від нього колодку джгута проводів.

2

В отворах, де знаходилися ліхтарі, викрутити поодному болту, якими бампер прикріплений до кузова, виверніть штифти з пістона, а потім зніміть і його. За допомогою плоскої викрутки подденьте і вийміть 4 пістона, якими кріпиться облицювання багажника, і заберіть її. Відверніть гайки, які утримують підсилювач бампера. Викриття болти кріплення бампера до кузова і, покликавши кого-небудь на допомогу, зніміть бампер.

3

Тепер займіться пошкодженням, відкрутітьпідсилювач та очистіть внутрішню поверхню бампера від забруднень. Візьміть малярський скотч і з зовнішнього боку стягніть їм тріщину, притиснувши бампер в цьому місці як можна щільніше. Наріжте підготовлену сітку на невеликі шматочки 10х60 мм. Після цього прикладіть перший шматочок і розігрійте його за допомогою паяльника, потім наступний і т.д. Зачекайте, поки всі шматочки охолонуть і затвердіють. При необхідності трохи підфарбуйте бампер зовні.

4

Коли всі роботи по ремонту бампера будуть закінчені, можете починати прикріплювати його до автомобіля в порядку, зворотному зняттю.

Рада 8: Як відремонтувати тріснутий бампер

Жоден водій, на жаль, не застрахований від дрібних неприємностей на дорозі, в результаті яких на бампері автомобіля можуть з'явитися тріщини. Від цього псується не тільки зовнішній вигляд машини, але і настрій її власника. Щоб вирішити цю проблему, зовсім необов'язково звертатися в автосервіс, відремонтувати тріснутий бампер можна і самостійно.

Як відремонтувати тріснутий бампер

Вам знадобиться

 • - миючий засіб;
 • - автомобільний або будівельний фен;
 • - наждачний папір;
 • - шматочок пластику;
 • - металеві скоби;
 • - паяльник;
 • - поліефірна шпаклівка;
 • - грунт для пластика;
 • - фарба;
 • - дрібнозернистий сіточка;
 • - малярський скотч;
 • - рідкий пластик;
 • - дриль;
 • - маскує скловолокниста стрічка;
 • - клеїть маса;
 • - загущувач

Інструкція

1

Перед початком ремонту демонтуйте пошкодженийбампер з автомобіля. Гарненько промийте його від бруду струменем води із застосуванням миючого засобу і дайте підсохнути. Підготуйте автомобільний або будівельний фен і зробіть до нього спеціальну насадку з невеликим отвором в 5 мм. За допомогою великої наждачного паперу або ножа виконайте поглиблення в бампері для кращої зварювання.

2

Візьміть шматочок пластика і, розігріваючи йогофеном, починайте запаювати тріщину спочатку з одного, а потім і з іншого боку. Для більшої надійності можете скріпити пошкоджене місце металевими скобами. Розігрійте скобу паяльником і акуратно вплавьте її в бампер, загнув кінці зсередини.

3

Зачистіть бампер зовні, зашпаклюйте поліефірноїшпаклівкою і загрунтуйте спеціальним грунтом для пластику. По закінченню ремонту, використовуючи пульверизатор або краскопульт, нанесіть на бампер фарбу (не більше 3 шарів).

4

Можна відремонтувати тріснутий бампер за допомогоюдрібнозернистої сіточки. Наріжте її на невеликі шматочки розміром приблизно 10х50 мм. Візьміть малярський скотч і закріпіть їм пошкоджену ділянку з зовнішньої сторони, притиснувши тріщину якомога щільніше. Розігрійте перший шматочок сітки і акуратно впаяти його в бампер, потім другий і так по всій тріщині. Дочекайтеся, поки всі охолоне, і в разі необхідності трохи підфарбуйте запаяний ділянку.

5

Ще один спосіб - використання рідкого пластику. Придбайте рідкий пластик, який буде максимально відповідати типу пластмаси бампера. Зачистіть тріщину наждачкою і зробіть невеликий V-подібний жолобок за допомогою диска і дрилі. Візьміть маскує скловолокнисту стрічку і заклейте нею тріщину з лицьового боку.

6

Після цього в неглибокій ємності змішайтезагущувач і клейову масу і нанесіть цю суміш на стрічку. Коли все підсохне, акуратно приберіть стрічку, очистіть пошкоджену ділянку і нанесіть на нього рідкий пластик. Коли він застигне, відшліфуйте поверхню і переходите до фарбування.

Рада 9: Як зняти передній бампер

У тих випадках, коли власнику необхідно розібрати передню фару на автомобілі ВАЗ 2110, то щоб отримати повний доступ до зазначеного обладнання, необхідно зняти з машини передній бампер.

Як зняти передній бампер

Вам знадобиться

 • Торцевий ключ на 8 мм,
 • торцевої ключ на 10 мм,
 • фігурна викрутка.

Інструкція

1

Насправді, немає нічого складного в подібній процедурі, незважаючи на значні розміри демонтується деталі.

2

Якщо на бампері встановлено додатковесвітлотехнічне або інше електрообладнання, то обов'язково знеструмлюється бортова мережа машини, шляхом від'єднання негативного кабелю "маси" від акумулятора.

3

Далі демонтується облицювальна решітка радіатора.

Як зняти передній бампер

4

Знявши грати, откручиваются по одному болту кріплення бампера, розташовані з боків автомобіля в нижній частині.

5

Викрутивши два передніх кріпильні болти, бампер демонтується методом його простого зрушення вперед по ходу автомобіля.

Відео по темі
Зверніть увагу
Під час установки переднього бампера зверніть увагу на його напрямні, які повинні поєднуватися з пазами в кузові машини.
Корисна порада
Установка проводиться в зворотному порядку.
джерела:
 • як зняти бампер на ваз 2110

Рада 10: Як склеїти бампер

Які тільки неприємності не підстерігаютьводіїв під час руху по дорогах. Як показує статистика, більшість аварійних ситуацій трапляється під час транспортних заторів на міських вулицях. Найпоширенішим ДТП в таких умовах є зіткнення автомобілів, що найчастіше веде до пошкодження бамперів на машинах.

Як склеїти бампер

Вам знадобиться

 • - епоксидний клей

Інструкція

1

У зв'язку з тим, що при виготовленні сучасних бамперів широко використовуються полімерні матеріали, в разі ДТП виникає питання про можливість проведення ремонту пластмасових деталей кузова.

2

Для ремонту бамперів, Виготовлених з пластмаси, застосовуєтьсяепоксидний клей. Тому в ході підготовки до майбутнього ремонту бампера необхідно придбати в автомагазині ремкомплект на епоксидної основі. У комплектацію ремонтного набору входить і склотканина.

3

Епоксидний клей - двокомпонентний. У його склад входить затверджувач, який перед застосуванням необхідно ретельно розмішати в певній пропорції (дивись інструкцію на упаковці). Готовим до застосування клеєм просочується склотканина, яка наклеюється зсередини на пошкоджені ділянки бампера.

4

У тих випадках, коли необхідно посилити склеювані деталі, на внутрішню поверхню бампера приклеюється металева сітка, яка зверху покривається просоченої епоксидним клеєм стеклотканью.

5

Висихання, а точніше, полімеризація епоксидногоклею відбувається протягом доби. Після закінчення зазначеного терміну проводиться остаточна обробка поверхонь, що склеюються: шліфування, фарбування, полірування.

Зверніть увагу
Епоксидний клей є отруйною хімічною сполукою, тому ремонт необхідно проводити в добре провітрюваному приміщенні.

Рада 11: Як відполірувати бампер

В результаті дрібної аварії або невдалого паркування на бампері автомобіля залишаються непривабливі подряпини. Усунути цю неприємність і повернути пошкодженої деталі привабливий вигляд допоможе полірування. Ця процедура не вимагає ніяких спеціальних навичок, завдяки чому виконати її можна самостійно.

Як відполірувати бампер

Вам знадобиться

 • - автомобільний шампунь;
 • - полірувальна машинка;
 • - крупноабразівная паста;
 • - мелкоабразівной паста;
 • - м'яка суха ганчірка;
 • - засіб з тефлоном і воском;
 • - поліроль.

Інструкція

1

Для зручності перед початком роботи зніміть бамперз автомобіля. Гарненько помийте його з усіх боків автомобільним шампунем. Залиште до повного висихання. Після цього, використовуючи розчинник, знежирте поверхню бампера.

2

Візьміть полірувальну машинку і встановіть на неїколо, призначений для грубої полірування. Нанесіть на бампер крупноабразівную пасту і, включивши машинку на нижчу швидкість, починайте рівномірно розподіляти її по поверхні. Ваші руху при цьому повинні бути поступовими.

3

Переключіть машинку на швидкість до 2500 оборотівв хвилину і продовжуйте роботу. Обов'язково стежте за ступенем нагрівання поверхні, так як можна пошкодити шар фарби. По закінченню зітріть залишки пасти за допомогою м'якої сухої ганчірки.

4

Тепер нанесіть на бампер вже мелкоабразівной пасту, а на машинку встановіть відповідний полірувальний круг. Проведіть полірування аналогічно описаному вище етапу.

5

Коли процедура буде закінчена, приступайте дообробці поверхні спеціальним засобом, що має в своєму складі тефлон і віск. Воно допоможе повернути бамперу блиск і додасть йому водовідштовхувальні властивості.

6

Встановіть на полірувальну машинку поролоновийколо і нанесіть на бампер невелику кількість засобу. Постарайтеся розподілити його якомога рівномірніше, щоб не залишалося згустків. Увімкніть на машинці середню швидкість і акуратно обробіть поверхню.

Відео по темі
Зверніть увагу
Проводити роботу рекомендується в світлому добре провітрюваному приміщенні.
Корисна порада
Можна зробити полірування вручну. Для цього нанесіть на суху чисту ганчірку трохи поліролі, розподіліть її по поверхні. Дочекайтеся, поки вона не почне біліти, і тільки після цього, роблячи кругові рухи рукою, відполіруйте бампер.Еслі ви не хочете знімати бампер, то перед початком полірування добре помийте і висушіть автомобіль. Обов'язково обклейте всі знаходяться поруч з бампером деталі газетами.
Корисна порада
Рекомендується під час всієї роботи закритиплівкою інші частини для того, щоб їх не забруднити. Перед початком процесу варто подбати і про приміщення, застеліть підлогу газетами і тоді на нього не потрапить фарба і сміття.