Рада 1: Як закрутити гвинт

Рада 1: Як закрутити гвинт

Навіть якщо ви не любите майструвати і робити щось по будинку своїми руками, ви все одно рано чи пізно зустрінетеся з ситуацією, коли потрібно закрутити гвинт. Проста, здавалося б, операція в деяких випадках може викликати чимало труднощів.

Як закрутити гвинт

Вам знадобиться

 • - викрутка;
 • - гайковий або розвідний ключ;
 • - шуруповерт;
 • - пружина і скоба;
 • - гумова трубка;
 • - клей або фарба.

Інструкція

1

огляньте головку гвинта й підберіть відповідний інструмент длязакручування. Якщо на капелюшку є виріз, підберіть хрестову або плоску викрутку відповідного діаметру. Зверніть увагу, якщо ви візьмете викрутку занадто дрібного розміру, вона буде прокручувати, а надто велика може зірвати різьбу.

2

якщо головка гвинта виконана у вигляді шестикутника або квадрата, підберіть відповідний гайковий ключ, можна використовувати також розвідний ключ або, в крайньому випадку, пасатижі.

3

Для того щоб закрутити гвинт з одним або двома отворами замість шліца, гвинт під Y- подібну викрутку, гвинти «секретки», створені для утруднення відгвинчування, придбайте спеціальний інструмент.

4

Якщо вам потрібно загвинчувати велика кількістькріплення, скористайтеся шуруповертом або насадкою на дриль. Крім того, придбайте різні насадки, в тому числі для загвинчування кріплення у важкодоступних місцях.

5

Для того, щоб закручувати гвинт в такому місці, де до нього неможливо підібратися,використовуйте шарнірну викрутку. Таку викрутку можна зробити і самостійно, для цього розпиляєте стрижень звичайної викрутки надвоє і з'єднайте знову привареною з кінця пружиною.

6

щоб гвинт не було потрібно тримати рукою, надягніть на викрутку скобу з пружиною. З боку ручки просвердлите отвір, всуньте в неї шпильку і підібгайте з її допомогою пружину. Коли ви помістіть гвинт в отвір скоби, пружина повинна міцно притискати його до кінчика викрутки.

7

Можна зробити ще простіше - знайдіть гумовутрубку з внутрішнім діаметром трохи менше діаметра викрутки. Відріжте шматок завдовжки 3 см і щільно натягніть його на робочий кінець викрутки, вставте в трубку головку гвинта. Тепер ви зможете працювати в будь-якому положенні, без допомоги другої руки.

8

щоб гвинт НЕ відкручувався від вібрації, перед роботоюобмажте його клеєм або фарбою. Якщо є можливість, расклепать його кінець з іншого боку деталі і закерніть різьблення (в цьому випадку врахуйте, що кріплення стане нерозбірним).

Рада 2: Як закрутити кулю

Гра в боулінг дозволяє і розважитися і продемонструвати свої вміння, точний розрахунок руху кулі і пряме попадання в ціль. Найважливіша деталь - це обертання кулі, Домогтися якого не так-то вже й просто, для чого потрібно витратити час на тренування зап'ястя.

Як закрутити кулю.

Вам знадобиться

 • Куля для боулінгу, рукавички.

Інструкція

1

Одягніть на руки рукавички з прорізами для пальців, щоб було зручніше тримати кулю.

2

Прокрутіть кисті вліво і вправо, щоб трохи розім'яти їх перед кидком.

3

Зробивши три підходи, на останньому кроці заведіть куля тому, а потім вкрутіть його при кидку.

4

У момент прокручування різко відштовхніть від себе кулю і направте на ціль.

Рада 3: Як підібрати гребний гвинт

Ефективність роботи човнового мотора багато в чому визначається правильним підбором гребного гвинта. Від нього залежить економічність, швидкість і прийомистість всієї системи. Як же правильно підібрати гребний гвинт?

Як підібрати гребний гвинт

Інструкція

1

Використовуйте найпростіший спосіб підбору гвинта. Якщо є така можливість, порівняйте робочіякості двох-трьох гвинтів з різним кроком, по черзі встановивши їх на один і той же двигун. Визначте, який гвинт буде ефективніше при великому завантаженні судна (зазвичай це гвинт з меншим кроком), а який забезпечить високу швидкість пересування при мінімальному завантаженні катера або човна.

2

Проведіть кілька експериментів, роблячи заміри витрати палива при різній завантаженні катера. Визначте для кожного гвинта оптимальну швидкість виходу на глиссирование імаксимальну швидкість, яку може розвинути судно. При цьому мотор повинен працювати приблизно на 5000 оборотах на хвилину при повністю відкритій дросельної заслінки.

3

При перевірці роботи гвинта зверніть увагу на те, наскільки сильно вируєвода з-під мотора. Якщо в момент початку руху мотор видає звук, що нагадує перегазовку автомобіля, а на рух важелів управління відгукується уривчасто і різко, потрібно встановити гвинт з великим кроком. При поганому наборі оборотів і уповільненому виході в режим глиссирования потрібно гребний гвинт з меншим кроком.

4

Вибираючи гвинт для катера, враховуйте умовипланованої експлуатації судна, включаючи допустиме навантаження. Якщо ви плануєте їздити без нічого, то гвинт, розрахований на максимальне навантаження, буде робити зайві обороти.

5

Зверніть увагу на кількість лопатей гвинта. Велику максимальну швидкість мають гвинти зтрьома лопатями, але вони повільніше виводять судно на глиссирование. Чотирьохлопатевий гвинти, навпаки, без праці переходять в режим глиссирования, але поступаються трилопатевим в швидкості.

6

Для забезпечення гарного ходу має значення також форма лопатей гвинта. Вибирайте еліптичні лопаті, якщо хочетезабезпечити оптимальне співвідношення швидкості і тяги. Деякі гвинти мають лопаті, що звужуються до кінчиків, що зменшує тертя, такі гвинти переважні для швидкісних катерів. Для руху в зарослих водоростями водоймах більше підійде гвинт з лопастями, закрученими в напрямку обертання.

7

При виборі матеріалу, з якого виготовлений гвинт, враховуйте, що для підвісних моторів, що встановлюються на невеликі човни, переважні алюмінієві гвинти. Вони легше і дешевше латунних.

Рада 4: Як підібрати гвинт до човнової мотора

Для кожного судна з човновим мотором є свій оптимальний гребний гвинт. Але в разі використання судна в багатьох іпостасях - для риболовлі, для прогулянок, для буксирування воднолижників - вам буде потрібно кілька гвинтів. Обов'язково придбайте для вашого судна запасний гребний гвинт з комплектом кріплення до нього.

Як підібрати гвинт до човнової мотора

Вам знадобиться

 • - судно;
 • - Мотор для човна;
 • - гребний гвинт;
 • - тахометр.

Інструкція

1

Визначте основні параметри гвинта для човнового мотора. Ними є діаметр самого гвинта й його крок. Від цих параметрів, з огляду на потужність двигуна, залежить максимальна швидкість човна. Відстань в дюймах, яку долає гвинтом за один оборот, тобто крок гвинта човнового мотора.

2

Знайдіть в позначенні, проставлених на самому гребному гвинте, діаметр і значення кроку гвинта. Наприклад, напис 9,9х13 означає, що у даного гвинта для човнового мотора O становить 9,9 дюймів при кроці 13 дюймів.

3

Подивіться в інструкції до човнової мотору, Які максимальні оберти він може розвинути на«Повному газу», при відкритій заслінці дроселя. Розженете човен до максимальних обертів. Тахометром виміряйте швидкість обертання валу двигуна, зазвичай вона не перевищує 5500 об. / Хв.

4

Зверніть увагу на швидкість обертання валу примаксимально відкритій заслінці. Якщо вона менше рекомендованих максимальних обертів, то зняті показання тахометра позначте як максимальну швидкість даного типу гребного гвинта.

5

Обчисліть крок гвинта човнового мотора. Один дюйм кроку гвинта - це приблизно 200 об. / хв. Знайдіть різницю між показаннями тахометра і паспортними максимальними оборотами, розділіть її на 200. Отримане значення розділіть на передавальне число редуктора човнового мотора. Якщо в результаті отримаєте цифру 2, отже, для цього човнового мотора доцільніше використовувати інший гребний гвинт, Що має крок на 2 дюйма менше. З новим гвинтом ваше судно доб'ється запланованої максимальної швидкості.

6

При виборі гвинта до човнової мотору дотримуйтеся певного правила. Гвинти гребні з великим кроком використовуйте для швидкохідних легких човнів, а з меншим кроком - для тихохідних і важких. зміна кроку гвинта човнового мотора є єдиним способом узгодити гвинт з двигуном і з човном.

Рада 5: Як відновити гвинт

Більшість проблем, пов'язаних зі збоями в роботіжорсткого диска, вирішується шляхом його повного форматування і створення нових розділів. На жаль, даний метод призводить до втрати важливої ​​інформації, що вельми критично для користувачів.

Як відновити гвинт

Вам знадобиться

 • - Mount "n" Drive;
 • - HDD Regenerator.

Інструкція

1

Якщо на вашому жорсткому диску пошкоджений системнийрозділ, спробуйте підключити накопичувач до іншого комп'ютера. Після цього перевірте працездатність інших локальних дисків. Якщо всі вони функціонують нормально, просто скопіюйте важливі файли з системного диска.

2

У тій ситуації, коли ви не можете отриматидоступ до певного розділу вінчестера і вам необхідно зберегти певну інформацію, скористайтеся програмою Mount'n'Drive. Завантажте файли утиліти. Запустіть програму-інсталятор.

3

Відкрийте головне меню встановленої програми. Почекайте деякий час, поки будуть визначені доступні вінчестери і їх розділи. Виділіть лівою кнопкою миші той локальний диск, який необхідно відновити.

4

Натисніть кнопку «Змонтувати». Після відкриття нового діалогового меню виберіть букву нового диска і вкажіть пріоритетну файлову систему. Найкраще використовувати той тип, з яким спочатку працював пошкоджений розділ.

5

Дочекайтеся завершення створення нового локального диска. Відкрийте меню «Мій комп'ютер». Перейдіть до перегляду монтованої накопичувача. Скопіюйте важливі файли, використовуючи звичний менеджер.

6

Після перенесення потрібних файлів закрийте програмуMount'n'Drive. Тепер ви можете скористатися утилітами, призначеними для відновлення цілісності локальних дисків, наприклад HDD Regenerator. Такий підхід позбавить вас від можливої ​​втрати важливих файлів, дозволяючи виконувати будь-які маніпуляції з жорстким диском.

7

Варто відзначити, що іноді простіше перевстановитиопераційну систему і запустити програму, що визначає пошкоджені сектори. Скористайтеся цим варіантом, якщо у вас немає необхідності зберігати структуру існуючого розділу.