Які потрібні документи для відкриття пивного бару

Які потрібні документи для відкриття пивного бару

Пивний бар є одним з найпопулярніших закладів. Для того щоб відкрити власний, варто гарненько підготуватися: вибрати відповідне місце і зібрати необхідний перелік документів.

Які потрібні документи для відкриття пивного бару

Організаційно-правова форма

Перед тим як відкрити власний пивний бар,необхідно уважно вивчити законодавчу базу, яка регулює роздрібну торгівлю алкогольними напоями. Законом визначено - хто і де може торгувати пивом. Наприклад, продавати будь-які алкогольні напої категорично заборонено в медичних та освітніх установах, транспортних об'єктах, на зупинках, ринках і вокзалах.Следует уважно поставитися до того, яку вибрати для ведення бізнесу організаційно-правову форму. ТОВ є оптимальним варіантом, тому що для цієї організації спрощена система оподаткування. Це дозволяє заощадити на податках на прибуток і майно підприємства і ПДВ. При оформленні документів потрібно врахувати вимоги до приміщення бару. Площа повинна бути не менше 180 квадратних метрів. Бар не повинен розташовуватися в житловому будинку. Швидше за все, в приміщенні необхідно зробити ремонт. Також після оформлення всіх документів потрібно придбати обладнання, таке як мікрохвильові печі, плити, барна стійка, шафи для посуду, меблі для залу, касовий апарат, вітрина, холодильники, кавоварка, генератор і дробарка льоду, модуль для установки певних кранів, шейкери, посуд і барні аксесуари. Крім гарантованої якості пива потрібно серйозно поставитися до основного меню бару. Воно може складатися не тільки з різноманітних закусок до пива, таких як грінки, копченості і т.д., але і містити повноцінні страви.

оформлення бізнесу

Почати оформлення документів потрібно з реєстраціїтовариства з обмеженою відповідальністю. Коштувати це буде від 1000 до 5000 рублів. Ціна залежить від того, чи будуть використані юридичні фірми-помощнікі.Необходімо також отримати сертифікацію продукції і ліцензію на торгівлю спиртними напоями. Ціна ліцензії терміном на п'ять років буде коштувати близько 40 000 рублів. Потім треба укласти договір оренди або купівлі / продажу приміщення, в якому буде знаходитися бар. Оренда приміщення обійдеться приблизно в 80 000 рублей.Обязательно потрібно зареєструвати касовий апарат і укласти договір на його обслуговування, після цього - отримати в СЕС і пожежної організації дозвіл на відкриття бару в даному приміщенні. Дуже важливо - укласти угоду про виконання систематичної очищення систем вентиляції та кондиціонування. І, на завершення, для отримання права на початок роботи бару необхідне державне дозвіл Росспоживнагляду.