В яких країнах світу можна мати подвійне громадянство

В яких країнах світу можна мати подвійне громадянство


Для отримання другого громадянства не потрібна відмова від громадянства рідної країни тільки в тих випадках, якщо в законодавстві обох держав передбачена така можливість.Громадянства різних країн


Законодавство деяких країн передбачаєодночасне наявність у фізичних осіб громадянств кількох держав. При цьому у країн повинен бути підписаний відповідний договір або угода про врегулювання всіх питань, пов'язаних з подвійним гражданством.Наіболее поширений випадок - подвійне громадянство отримується дітьми батьків, які є громадянами різних держав.

Франція

У цій країні наявність другого громадянства незабороняється законом. Ставлення до власникові подвійного громадянства таке ж, як і до корінного жителю Франції. Тому на нього поширюються ті ж законодавчі норми.

Італія

Закон про подвійне громадянство дозволяє корінниміталійцям обзаводитися громадянством іншої держави. При оформленні італійського підданства від людини не потрібно відмова від громадянства колишньої країни перебування. Варто зазначити, що в законодавстві Італії закріплено право не тільки подвійного, а й множинного громадянства. Однак через численні бюрократичні процедури на отримання італійського паспорта може піти понад 10 років.

Південна Корея

З 2010 року влада цієї республіки дозволили осіб, які претендують на корейське громадянство, не відмовлятися від громадянства іншої країни.

Німеччина

В першу чергу, влада цієї країнипередбачають наявність німецького громадянства в якості другого для того, хто є етнічним німцем, які проживають за межами Німеччини. Подвійне громадянство можливо і в тих випадках, якщо відмова від підданства іншої країни в силу різних причин неможливо.

Ірландія

Іноземець може отримати громадянство Ірландії,якщо він прожив в цій країні більше п'яти років. Також таке право мають ті, хто перебуває у шлюбі з громадянином Ірландії. І хоча ірландські закони не забороняють наявність подвійного громадянства, не всі країни мають відповідний договір з Ірландією.

США

Історично склалося так, що в США проживаєвелика кількість іммігрантів. Тому влада США вирішили не забороняти жителям «країни іммігрантів» мати громадянство інших держав. Що стосується отримання американського громадянства, іноземець може законно стати громадянином США, якщо один з його батьків народжений в Сполучених Штатах.

Австралія

Австралійське законодавство не забороняєжителям країни мати подвійне громадянство. Іноземцям, які хочуть стати громадянами Австралії, необхідно безперервно проживати на території цієї країни не менше двох років.