Про що серіал "Будинок з ліліями"

Про що серіал "Будинок з ліліями"


Новий телесеріал - сімейна сага про життя героя-фронтовика Михайла Говорова та його близьких. У фільмі розповідається історія декількох поколінь радянських людей з закінчення війни і до наших днів.Про що серіал "Будинок з ліліями"


сюжет

Режисер картини - Володимир Краснопольський.
У 1946 році, після перемоги над фашистами,герой-фронтовик Михайло Говоров повертається до мирного життя. Але його шлях лежить не до дружини. Михайло дізнався, що Тася - жінка, яку він зустрів на дорогах війни і полюбив, народила дочку, а сама загинула під час бомбардування поїзда. Маленька Ліля - рідна дочка Михайла. Її він знаходить в притулку для сиріт. Разом з нею Говоров, нарешті, приїжджає до сім'ї. Поява незаконної дочки виявляється неприємним сюрпризом для сім'ї Михайла, його дружини і маленького сина Коті (Костянтина). Його дружина так і не змогла оговтатися від цього удару. Вона не пробачила чоловіка і не прийняла його «кровиночку». Близький друг Михайла, Дементій Шульгін, пропонує йому зайняти відповідальну посаду. Після цього сім'я Говорова переїжджає в старовинний особняк за містом. Народне повір'я охрестила його «Будинком з ліліями». З ним пов'язана легенда про нещасній жінці, яка наклала прокляття на будинок і його мешканців. І хоча це сталося ще в дев'ятнадцятому столітті, будинок досі ворожий до своїх гостей. «Не буде щастя тим, хто там живе сто років», - таке закляття відлякує від нього людей. Але Говорова, нічого про нього не знаючи, стають новими господарями будинку. Спочатку їх життя складається благополучно, але нещастя незабаром починають переслідувати колись безтурботного Михайла. Помирає син, а дружина топить горе в вині. А тут ще стає відомо, що Тася, мати Лілі, вижила і розшукує свою дочку. Так розгортається історія однієї родини. Ростуть діти, старіють батьки. Але всі вони продовжують жити під дахом будинку з ліліями, який став для них рідним. І ця сага ще не закінчена.

Актори-виконавці головних ролей

Ролі у фільмі виконали як російські, так і українські актори: Сергій Маховиков, Дар'я Мороз, Микола Добринін, Олеся Судзиловська, Євген Князєв, Віктор Раков та інші.
Сергій Маховиков - популярний російський актортеатру і кіно, режисер, виконавець власних пісень. Народився в 1963 році. Зірка серіалів: «Сліпий», «Таємна варта», «Сліпий-2», «На шляху до», «Диверсант-2» .Дарья Мороз - російська актриса театру і кіно. Народилася в 1983 році. Батьки - відома актриса Марина Левтова і режисер Юрій Мороз. Зніматися в кіно почала з 3-х місяців. Всього зіграла в 53-х фільмах і серіалах. У 2009 році була нагороджена премією «Ніка» за кращу жіночу роль (фільм «Живи і пам'ятай»). Олеся Судзиловська - радянська і російська актриса театру і кіно. Зірка фільмів «Мама, не горюй», «Конвалія срібляста». Знялася в 56 фільмах.

Про серіал

Спільне виробництво російської кіностудії«Фаворит фільм» і української Film.UA. Прем'єра відбулася 31 березня 2014. Був показаний 1 сезон. Всього знято 24 серії. Тривалість кожної серії близько 45 хвилин.