В яких країнах дозволений інцест

В яких країнах дозволений інцест


Злочини, пов'язані з сексуальною розбещеністю, стають все більш поширеними. В яких країнах дозволений інцест? Законодавчо він не заборонений в ряді цивілізованих держав.В яких країнах дозволений інцест?


Інструкція


1


Росія. Це здасться дивним, але по закону інцест в Росії не заборонений. Не можна вступити в шлюб родичам по висхідній прямій лінії, наприклад, батькові з дочкою, або бабусі з онуком. Це стосується і прийомних батьків з усиновленими дітьми. Брат і сестра теж не можуть увійти в зв'язок. Але про дядьків і племінниця, як і про кузен і кузинами, ніхто не згадує. Отже, це дозволено.


2


Голандія. Про цю країну часто говорять, як про найбільш вільною в законах. Легалізація шлюбів між гомосексуалістами, захист їх прав, продаж легких наркотиків - все це стандартно для Амстердама. Інцест в Голландії не просто дозволено. Законними тут визнають навіть шлюби між рідними братами і сестрами. Єдина умова для офіційного закріплення зв'язку - вік закоханих. Різниця в ньому не повинна бути більше восьми років.


3


Швейцарія. Країна, яка дозволила інцест зовсім недавно. З 2010 року в цьому передовому державі з найвищим рівнем життя змінилися закони. Стаття про кримінальну відповідальність за це діяння несподівано зникла з кодексу, ніж привела громадськість обурило.


4


Франція. Дозволено чи інцест в цій країні - спірне питання. Цивільний кодекс забороняє шлюби між найближчими родичами ще з XIX століття. Але про вступ у сексуальні відносини між повнолітніми людьми, що складаються в кровній спорідненості, в законі немає відміток. Відповідно, це вважається особистою справою самих пар.


5


Бельгія. У цій європейській країні заборонені шлюби з примусу, насильницького фактор виключений апріорі. Зате інцест тут вважається фактом буденним.


6


Індія. Будучи країною, що розвивається, Індія не забороняє інцест як форму відносин. Крім того, там не враховується фактор повноліття, як це прийнято в цивілізованих державах.


7


Азербайджан. Можна виділити цю країну в якості найближчої до Росії. Інцест дозволений не тільки тут, але і в багатьох інших країнах Сходу. Особливо це стосується обстановки в селі. Традиції беруть верх, і шлюб між двоюрідними братами і сестрами стає нормою. Весілля проходять урочисто. Поширений ритуал демонстрації простирадла після шлюбної ночі всієї рідні.