Як працює Zello рація

Як працює Zello рація

Одним з найоригінальніших засобів комунікаціїв інтернеті стала рація Zello, що забезпечує можливо миттєвої багатокористувацької зв'язку для учасників конференції, які можуть бути розташовані в різних точках земної кулі.

Як працює Zello рація

Інструкція

1

Принцип роботи рації Zello досить простий. Кожен учасник реєструє акаунт, дані якого зберігаються на сервері додатка. Також буде потрібно завантажити клієнт рації на персональний комп'ютер, IPhone або Android-пристрій. На сьогоднішній день програма Zello підтримується більшістю стаціонарних і мобільних пристроїв, що працюють під управлінням різних операційних систем, включаючи MacOS і Ubuntu. Спілкування користувачів відбувається за допомогою двосторонньої голосової конференції, або шляхом підключення до раніше створеного каналу, який може бути відкритим і доступним для прослуховування всім користувачам Zello, або закритим і вимагає пароль при підключенні. Також кожен користувач може створити свій канал і запросити в нього користувачів зі списку друзів.

2

Для початку використання Zello необхіднозапустити клієнт і ввести дані для авторизації: логін і пароль. Після цього можна приступити до пошуку каналів по їх назві або користувачів по нікнейм. Обмін голосовими повідомленнями з окремими користувачами можливий тільки після відповідної авторизації, в той час як прослуховування каналу стає можливим відразу після підключення до нього. Надіслати повідомлення всім користувачем на каналі можна після отримання статусу довіреної користувача. До цього моменту повідомлення будуть чути тільки модератори та адміністратор каналу.

3

Щоб відправити повідомлення, необхідно натиснути натангенту зв'язку. У версіях для стаціонарного комп'ютера вона має вигляд кнопки з написом Zello, розташованої в нижній частині вікна програми. У версіях Zello для мобільних пристроїв кнопка тангенти розташована в центрі екрану і має вигляд кола з помаранчевим обрамленням і піктограмою мікрофона в центрі. Якщо ефір в даний момент зайнятий, прозвучить повідомлення у вигляді трьох коротких гудків.

4

Одночасно можна прослуховувати повідомленнядекількох користувачів з кількох каналів, які включені в даний момент. Для того щоб вибрати канал або користувача для спілкування, необхідно клікнути по відповідному пункту в списку. Потрібно враховувати, що в мобільних версіях Zello списки користувачів і каналів знаходяться в різних вкладках.

5

Одним з головних зручностей використання Zelloрації є збереження історії прослуханих і відправлених повідомлень. Також дуже зручною є можливість використання Hands-Free або Bluetooth гарнітури. Для кожного користувача або каналу можна встановити необхідний рівень гучності. Також існує можливість відправки миттєвих викликів, що включають короткі текстові повідомлення. За аналогією з більшістю поширених месенджерів, в Zello можна встановлювати різні статуси користувача, що обмежують прийом або передачу повідомлень.