Рада 1: Вчимося малювати троянду олівцем

Рада 1: Вчимося малювати троянду олівцем

Найкрасивіший і популярний квітка в усьому світі - це троянда. Саме її багато хто намагається намалювати, але зробити це вдається не кожному.

Малюнок троянди олівцем

Інструкція

1

Найкращий спосіб намалювати троянду - це почати з простою літери S, яка загинається вгорі.

крок 1

2

Потім потрібно почати накидати пелюстки троянди, і буква S буде центром і основою всього бутона. Від центру кілька хороших вихорів з загостреними пелюстками.

крок 2

3

Потрібно продовжувати малювати пелюстки, але на цей раз вони повинні бути більшими. У цей момент троянда буде розпускатися, і купувати свою форму.

крок 3

4

Зверху від центру троянду, намалюйте ще два листа. Вони повинні виходити з центру і бути більше, ніж на половину за самим бутоном троянди.

5

Потім потрібно намалювати ще три маленьких листочка. Розділивши кожен листочок, плавної хвилястою лінією.

6

Після виправлення всіх недоліків і нерівностей, слід перейти до текстури. Штрихування, є дуже важливою частиною всього малюнка.

7

Потрібно продовжувати Штрихована від центру до країв, щоб виконувати всі тіні. Де джерело світла, там штрих потрібно робити слабкіше.

8

Добре буде якщо додати пару своїх джерел світла.

9

Потрібно злегка пом'якшити все затемнення, після чого троянда буде виглядати дуже красиво.

Рада 2: Як малювати троянду олівцем

Квіти є одними з найбільш прекраснихтворінь природи і справді гідні того, щоб художники оспівували їх у своїх шедеврах. В цьому плані троянди можна вважати класикою. Однак малювати троянди можна не тільки олійними фарбами, але і простим графітовим олівцем.

Навіть будучи намальованою простим олівцем? вона не втрачає свого королівського статусу.

Вам знадобиться

  • Аркуш паперу, графітовий олівець середньої м'якості (від 3 до 8B) і ластик.

Інструкція

1

Для початку слід намітити тонкими ледь помітнимилініями контур троянди. Якщо потрібно підправити контури або видозмінити напрям штриха, слід використовувати ластик. Це допоможе не заплутатися в численних рисочках. Для полегшення поставленого завдання, слід уявити собі троянду у вигляді чашечки, на якій кріпляться всі пелюстки.

2

Далі, легкими, зі слабким натиском, штрихамислід набрати легкий тон пелюсток. Потрібно постаратися якомога слабкіше натискати на олівець для створення ефекту легкості і ніжності квітки. При необхідності, графіт можна трохи розтерти, що додасть плавність перетікають форм. Особливу увагу варто звертати на розподіл світла і тіні по квітці (найбільша концентрація тіні розподіляється по нижній частині чашечки).

3

Тепер варто поглибити тіні, сильніше натискаючи на олівець при штриховке під закручуються пелюстками. Таким чином створюється ще більш різкий контраст і максимальне відчуття об'єму.