Як намалювати Патріка поетапно

Як намалювати Патріка поетапно

Хто мешкає на дні океану?.. Знайомі слова? З них починається популярний мультсеріал "Спанч Боб - квадратні штани". Спробуйте намалювати кращого друга Спанч Боба - Патріка. З покроковим уроком зробити це буде дуже просто.

Як намалювати Патріка поетапно

Інструкція

1

Намалюйте каркас тіла Патрика. У центрі аркуша паперу намалюйте великий овал. Патрік - це морська зірка з ручками і ніжками, так що додайте до овалу подовжені трикутні форми. Зверху до овалу додайте великий трикутник. З боків тулуба і знизу прірісуйте два трикутника.

2

Тепер скористайтеся гумкою, щоб стерти всіпересічні зайві лінії. Намалюйте зверху верхнього трикутника звисає шапку. Всі гострі кути трикутників закруглюватимете. Руки Патрика схожі на плавники.

3

Прірісуйте штанці, додаткову лінію зверху шорт. Помітьте пупок Патрика двома дугами. Не забудьте про особу - зробіть позначку форм особи. Спочатку розташуйте для рота, дві нижні лінії потім лінію для брів і зіниць.

4

Зробіть на обличчі Патріка кілька маленькихштрихів з боків для брів. Прірісуйте два овалу для очей. Під кінець намалюйте дві великі вигнуті лінії - це буде рот Патрика. Не забудьте домалювати мову. На шортах у "ходячою" морської зірки розташований візерунок - намалюйте і його. Залишилося Патрика розфарбувати яскравими кольорами, адже це дуже позитивний герой!