Кельтські татуювання і їх значення

Кельтські татуювання і їх значення

Незважаючи на приголомшливий вибір різнихзображень для тату, кельтські татуювання завжди були гарячим фаворитом не тільки серед чоловіків, але і серед жінок. Кельтський візерунок є одним з найзаплутаніших і містичних. Його легко дізнатися через сплетених ліній, спіралей і кіл. Нижче наведені найбільш популярні кельтські татуювання і їх значення.

Кельтські татуювання і їх значення

Інструкція

1

Один з найпопулярніших символів кельтськихтатуювань - кельтський хрест. Він схожий на християнський, але в його центрі зображено коло. Хитромудрий вузликовий малюнок надає йому унікальний і незвичайний вид. Сенс хреста неоднозначний. Для деяких - це символ Божої нескінченної любові, в той час як для інших - це фалічний символ. Існує легенда, що кельтський хрест був придуманий Святим Патріком, який намагався звернути в християнську віру язичницькі народи Ірландії. Найбільш поширені місця нанесення зображення хреста: передпліччя, спина і зап'ястя.

2

Трилисник - це кельтський символ Святої Трійці в ірландської католицької церкви. Крім того, він означає життя і переродження після смерті, тобто нескінченність.

3

Метелик - це одна з найулюбленіших жіночихтатуювань. Кельтські метелики символізують переродження від лялечки до прекрасної метелики. А також, метелик - це символ удачі, свободи, процвітання і торжества. Найчастіше таке татуювання наносять на поперек.

4

Кельтські вузли можуть бути використані в якостісамостійної татуювання, так і як її частина. Символіка кельтських вузлів не дуже зрозуміла, хоча деякі люди вважають, що кельтські вузли мають магічну силу. Але найбільш очевидний сенс кельтських вузлів - це нескінченність.

5

Кельтське серце символізує союз двох душ і зазвичай використовується, щоб показати відданість коханій людині. Такі татуювання популярні як серед чоловіків, так і серед жінок.

6

Кельтське дерево життя символізує райський сад як міст між землею і небом. У міфології кельтів дерево є символом життя і щедрості, тому що воно дає їжу і дах людям і тваринам.

7

Кладдахское кільце - символ дружби і вірності. У цій татуювання є зображення серця, яке утримується двома руками, і корона, яка лежить на серці. Кожен з цих символів має своє значення. Серце, природно, уособлює собою любов, руки - дружбу і турботу, а корона - вірність.

8

Кельти відомі чудовими лабіринтами, яківони побудували. Ці лабіринти також знайшли місце і в кельтських тату. Вони символізують життєвий шлях. Якщо уважно поглянути на кельтські лабіринти, то можна побачити зображення різних тварин.