Як зробити мишку орігамі

Як зробити мишку орігамі

Мишка в техніці орігамі буде відмінним подарунком іоригінальною прикрасою для ялинки на Новий рік. Для дитини зробити таку тваринку самостійно складно, але за допомогою дорослих цілком можливо. При цьому важливо не забути, що вусики, очі і носик є обов'язковими елементами в роботі. Шматочок сиру стане прекрасним завершенням вироби.

мишка орігамі

Що потрібно?

Щоб створити мишку орігамі, необхідно приготувати наступні матеріали: - олівець; - ножиці; - лінійку; - аркуш паперу біло-сірого кольору.

Мишка в техніці орігамі

Спочатку береться аркуш паперу, на якому чертитсяквадрат 20 на 20 см. Потім його потрібно вирізати. Квадрат складається по діагоналях. Після чого виходить трикутник. Права частина трикутника складається до лінії центру. Щоб мишка вийшла рівною і акуратною, можна намітити лінію згину за допомогою олівця. З лівим боком проробляються аналогічні дії. В результаті має вийти ромб.Далее вгору наполовину потрібно загнути правий нижній кут. Таким же чином необхідно вчинити з лівою частиною. Потім в нижній половині ромба потрібно скласти невеликий трикутник. Він дорівнює однієї третини від нижньої частини ромба. Потім нижній трикутник складається вгору. Надалі фігура перевертається на інший бік. Права частина ромба повинна бути складена таким чином, щоб до лінії центру вона не доходила на два сантиметри. Ліва частина ромба складається точно так же. Після виконаних дій робота знову перевертається. Мишка складається навпіл. На даному етапі потрібно зробити їй хвіст. Для цього буде потрібно виконати трикутник. Після цього робиться ще одна складка і трикутника і того, що був складний на попередньому кроці. Хвостик мишки акуратно заправляється в карманчік.Далее варто приступити до створення вух. Трикутник складається в ліву сторону. Виріб перевертається і роблять друге вушко. Важливо правильно сформувати ці елементи - куточки складаються з вертикальної складці. Миша перевертається і відбуваються аналогічні действія.Максімум реалістичності мишці додадуть намальовані очі, вусики і ніс. Для цього можна використовувати олівці або фломастери. Мишка в техніці орігамі готова.Чтоби миша не залишилася на самоті, можна зробити ще парочку, використовуючи папір іншого кольору. Одна з них може бути біла, а інша чорного кольору. Прекрасним доповненням до трійки звіряток стане шматок сиру, вирізаний з паперу жовтого цвета.Можно зробити його у формі еліпса або вирізати 3 трикутника однакового розміру і склеїти скотчем. Реалістичності можна додати за допомогою фломастера, яким варто намалювати кола на сирі, що імітують натуральні поглиблення.