Як видалити запах пластмаси з електрочайника

Як видалити запах пластмаси з електрочайника

Іноді, після покупки нового електричногочайника, господині помічають одну неприємну особливість - запах пластмаси всередині електроприладу. Цей запах передається і воді, яка кип'ятиться в чайнику, затьмарюючи не тільки радість від покупки, але і процес чаювання. Позбутися неприємного запаху можна декількома способами.

Як видалити запах пластмаси з електрочайника

Залийте в новий чайник воду. Вичавіть в воду сік з 3-4 лимонів. Увімкніть електроприлад і закип'ятіть воду. Після того як вода закипить, залиште в чайнику цей розчин на 12 годин. Після закінчення часу знову закип'ятіть розчин і вилийте його. Чайник промийте проточною водою. Якщо це необхідно, процедуру можна повторити ще раз.

Другий спосіб позбавлення передбачаєвикористання замість соку лимона лимонної кислоти в пакетиках. Наповніть електричний чайник водою до позначки і засипте в нього лимонну кислоту з двох пакетиків (по 25 г). Закип'ятіть розчин і залиште в чайнику на 12 годин, після чого знову закип'ятити, вимийте чайник.

Третій спосіб аналогічний першим двом, тільки замість соку або кислоти можна використовувати шкірку лимона.

В якості окислювача можна використовувати оцтовуесенцію або столовий оцет. Додайте в електричний чайник, наповнений водою, дві столові ложки есенції (70%) або 100 г столового оцту. Закип'ятіть розчин два-три рази поспіль, після чого злийте і ретельно вимийте чайник.

Для видалення неприємного запаху з чайника можнаскористатися харчовою содою. В наповнений водою чайник засипте 3 столові ложки соди і закип'ятіть воду, після чого остудіть, злийте і помийте чайник.