Пилосос KIRBY: відгуки покупців

Пилосос KIRBY: відгуки покупців

Пилососи Kirby є одним з найбільшнаполегливо рекламованих товарів, що заявляється як високоякісна і ефективна побутова техніка. Чи справді пилососи від даного виробника є настільки хорошими, як про них говорять - чи це чергова рекламний прийом?

Пилосос KIRBY: відгуки покупців

Характеристики пилососів Kirby

Пилососи Kirby збирають по сучаснимтехнологіям, які значно підвищують їх ефективність і надійність в експлуатації. Вони усувають забруднення за допомогою потужного повітряного потоку і чудовою системи фільтрації, позбавляючи приміщення від сміття, бруду, пилу та інших сторонніх речовин, щодня проникають в будинок. Процес збирання з пилососом Kirby є швидким і легким - агрегат забезпечує генеральне прибирання великої площі житла за лічені години завдяки своїй функціональності і удобству.Преімуществом пилососів Kirby вважається те, що при роботі з ними не потрібно докладати особливих зусиль, щоб відчистити забруднену поверхность.Данная побутова техніка відмінно чистить будь-які килимові покриття, незалежно від висоти і якості ворсу. Це відбувається за рахунок спеціального інноваційного пристосування - педалі-регулятора, яка дозволяє виставляти щітку пилососа на необхідну висоту. Крім цього, пилососи Kirby комплектуються великою кількістю різноманітних зручних насадок, за допомогою яких можна очистити навіть важкодоступні місця приміщення.

думка покупців

Відгуки покупців про ефективність пилососівKirby коливаються від позитивних до різко негативних. Так, багато хто скаржиться на демонстрацію агрегату в дію, яка може зайняти не одну годину. Крім цього, часто зустрічаються випадки шахрайства, коли покупця буквально «розводять» на покупку пилососа на абсолютно невигідних йому умовах. Більш везучі покупці стверджують, що єдиними недоліками пилососа Kirby є його занадто завищена ціна і нав'язлива реклама - сама ж техніка працює якісно і дійсно очищає коври.Опитние покупці не рекомендують купувати пилосос відразу при демонстрації - краще брати його в інших магазинах або на сайтах безкоштовних оголошень , де він стоїть дешевле.Домохозяйкам подобається пилосос Kirby через його насадок - вони ефективно вибивають килими і видаляють пил (насадка з кінським волосом) так добре, що вона знову сідає на оверхностей набагато пізніше, ніж після витирання звичайної вологою ганчіркою. Також покупниці хвалять пилососи даного виробника за їх здатність прибирати з килимів збилися катишки ворсу, які значно псують і старять зовнішній вигляд килимового покриття. За їх словами, звичайні пилососи з цим завданням впоратися не можуть.