Де купити марганцівку

Де купити марганцівкуПерманганат калію, він же марганцевокислий калій,в побуті частіше іменований марганцівкою - відомий засіб для обробки ран. Слабкий розчин марганцівки застосовують і для промивання шлунка. Ще пару десятиліть тому цей темний порошок можна було вільно купити в будь-якій аптеці. Зараз перманганат калію можна знайти не у всякій аптеці, але зате є інші місця, де його можна купити вільно.

Марганцоква - перевірений багатьма поколіннями засіб для обробки ран

Аптека

Перманганат калію продають не у всіх аптеках подвох причин. По-перше, цей настільки безневинний на вигляд порошок є компонентом для виготовлення вибухівки. Правда, для бомби його знадобиться досить багато. По-друге, в сучасних аптеках не завжди є умови для зберігання марганцівки. Порошок перманганату калію легко розчиняється у воді, тому зберігати його потрібно в сухому місці. Цього кошти, швидше за все, не опиниться в аптеці, асортимент якої складається головним чином з гігієнічних засобів і харчових добавок. А ось там, де на замовлення роблять всілякі мазі і мікстури, напевно є і марганцевокислий калій. У будь-якому випадку потрібно просто запитати у провізора. Продається марганцівка в пакетиках або маленьких баночках по 3 м Але краще попередньо попросити у лікаря рецепт.
Порошок перманганату калію зберігається дуже довго, так що якщо він знайшовся у бабусі в шафі - їм можна користуватися.

Магазин хімічних реактивів

Порошок перманганату калію застосовується і дляхімічних дослідів. Тому його можна купити в магазині хімічних реактивів. На жаль, такі магазини є навіть не у всіх обласних центрах. Але в Москві і Санкт-Петербурзі вони є, і там вам запропонують цей товар - правда, можуть попросити заявку від школи або коледжу.
Деякі магазини хімічних реактивів і аптеки торгують в тому числі і через інтернет. Марганцівку, як і будь-яка речовина, можна замовити прямо на сайті.

Товари для садівників

Розчин марганцівки застосовується також усадівництві. Це визнаний засіб від деяких дуже поширених хвороб рослин. Тому прогуляйтеся в найближчий магазин, де продають товари для садівників, і поцікавтеся там. Перманганат калію там зазвичай буває, але частіше за все в розчині. Можна скористатися послугами інтернет-магазину для садівників. Вам можуть запропонувати навіть перманганат калію в кілограмової упаковці. Така кількість марганцівки в медичних цілях навряд чи знадобиться, адже навіть для концентрованого розчину потрібно всього кілька кристалів. Але перманганат калію можна зберігати вічно, якщо дотримуватися умов. Найбільше підходить звичайна скляна банка з добре закривається кришкою. Банку належить як слід вимити і дуже ретельно висушити. В аптеках зазвичай перманганат калію зберігають в судинах з герметично закриваються кришками, але в домашніх умовах це не обов'язково. Речовина саме по собі не агресивно, а найголовніше в зберіганні - не допускати утворення вологи. Так що для зберігання підійде не тільки банку, але і вощений паперовий пакет. Перманганат калію не повинен контактувати з гліцерином і деякими іншими речовинами.