Рада 1: Що таке холодний лазерний ліполіз

Рада 1: Що таке холодний лазерний ліполізХолодний лазерний ліполіз - це однин з найбільшпопулярних способів ефективного схуднення. Під час проведення процедури процес активного руйнування жирових клітин відбувається під дією лазерного енергії.

Що таке холодний лазерний ліполіз

Ефективність холодного лазерного ліполізу

Холодний лазерний ліполіз допоможе ефективновидалити жир, якщо застосування дієт і навантажень не дає потрібного результату. Для цієї процедури використовують спеціальний лазерний апарат Lipobeltlaser. Липолиз виконують із застосуванням оптико-волоконного зонда, який вводять під шкіру. Зонд має головку, що випромінює лазер низької інтенсивності. Під його впливом відбувається вибіркове видалення клітин жиру, сам жир всмоктується в кровотік, а потім з кров'ю потрапляє в печінку, де відбувається його нейтралізація. У деяких випадках лікарі можуть його відкачувати, комбінуючи лазерний і вакуумний ліполіз. Тривалість процедури становить, в середньому, півтори-дві години. Кількість процедур залежить від наявного зайвої ваги, стану організму. В середньому, за один сеанс видаляється близько 500 мл жиру. За відгуками результат з'являється приблизно через 3-4 тижні. При використанні лазера не ушкоджуються кровоносні судини, нервові волокна, після введення зонда на шкірі залишається невеликий рубчик.
Подібна процедура є стимулятором колагену, після неї шкіра стане еластичною і пружною.
Холодний лазерний ліполіз протипоказаний привагітності та в період годування груддю (лактації), при захворюваннях крові, наявності проблем зі згортанням крові, хворобах печінки. Ця процедура не використовується як засіб, що виліковує ожиріння, вона буде ефективною в цілях контурної пластики фігури з естетичною метою.

Рекомендації пацієнтам, які пройшли холодний лазерний ліполіз

Холодний лазерний ліполіз є малоінвазивноїпроцедурою, після її проведення можна приступати до щоденних справах. Однак лікарі рекомендують відпочити відразу після її проведення деякий час (не менше однієї години). Компрес або пов'язку в місці проколу потрібно тримати ще два дні (якщо ліполіз проводився на обличчі і підборідді). Якщо процедура виконувалася на тілі, пов'язку потрібно носити протягом тижня. Місце введення зонда повинно бути чистим. Щоб уникнути інфекційних ускладнень, протягом п'яти днів потрібно приймати антибіотики, які підбере лікар.
Протягом доби після процедури не можна приймати алкоголь.
Через два тижні після ліполізу потрібно проводитисамомасаж тих ділянок тіла, звідки відкачувався жир. У разі появи побічних набряків або почервоніння в місцях проведеної процедури слід обов'язково звернутися до лікаря. Протягом декількох тижнів після ліполізу потрібно уникати непосильних навантажень і фізичних вправ.
Рада 2: Апаратний RF-ліполіз проти в'ялості шкіри і целюлітуСеред усіх наявних на ринку процедур по доглядуза тілом хотілося б виділити RF-ліполіз і ось чому: - по-перше, ефективність. Гладкість, щільність шкіри стає краще по закінченню першої процедури. Помічено, що після 2-3 рази вже є клінічний результат.- по-друге, універсальність і безпеку. На відміну від уколів мезотерапії, які мають більше протипоказань, апаратний ліполіз можна робити навіть годуючим матерям.- по-третє, відсутня відновний період.

Апаратний RF-ліполіз проти в'ялості шкіри і целюлітуЯк працює RF-ліполіз? Апарат продукує радіохвильової енергію, яка проникає в глибокі шари шкіри. На локальні ділянки тіла подається певний температурний режим 38-40 градусів. Але побоюватися не варто, немає ніяких неприємних відчуттів. Приємне тепло, навіть розслаблює тіло і створюється відчуття релаксу. Після процедури, «глибоке тепло» зберігається кілька годин, пророблений ділянку шкіри протягом 15-20 хвилин виглядає рожеві. В результаті локального теплового впливу запускається процес ліполізу. Такий апарат незамінний для роботи над «мертвими зонами» - боки, галіфе, коліна. RF не тільки покращує якість шкіри, але і зменшує саму жировий прошарок. Під впливом теплової енергії руйнується жирова тканина, як би «випаровується», так як складається з клітин води. Таким чином, відбувається зменшення обсягів і одночасно ліфтинг тіла. Процедура проводиться 1 раз в тиждень і за часом займає від 30 до 90 хвилин, в залежності від оброблюваної зони тіла.

З чим бореться ця процедура, і які свідченнядля процедури RF-ліполіз? - Це корекція та моделювання контурів тіла. Контур тіла підтягується. Чудовий ефект і результат видно на 3-4 процедуре.- Усунення целюліту і локальний ліполіз.- Термоліфтінг шкіри. Зміцнення і вирівнювання рельєфу шкіри, усунення в'ялості і обвисання шкіри.

Безболісність, ефективність і, що не менш важливо, пролонговану дію роблять дану процедуру все більш популярною і затребуваною серед апаратних процедур.Рада 3: LPG-масаж як альтернатива дієтіLPG-масаж поєднує в собі вакуумне ймеханічний вплив на шкіру одночасно. В результаті відбувається активне розминання м'яких тканин, яке здійснюється обертовими маніпула. В результаті ви отримуєте моделювання контурів, лімфодренаж і ліполіз.

Масаж маніпула.Чим корисний LPG-масаж

Дана процедура націлена на те, щоб усунути"Апельсинову корочку" і підвищити пружність шкіри. Завдяки тому, що масаж на апараті LPG впливає на підшкірно-жирову клітковину відбувається нормалізація ваги. Стан людини значно поліпшується, разом з його загальним фізичним станом.

Перед тим як провести процедуру на шкірі обличчя,лікар в обов'язковому порядку повинен провести демакияж, очистити обличчя. Якщо ж процедура чекає на тілі, то вам необхідно буде надіти ендермологіческій костюм, передбачений для цього масажу. Він виготовлений з тонкої тканини, що нагадує капрон. Такий костюм допомагає маніпулято апарату правильно захопити складку шкіри.

Проведення LPG-процедури має свої стандарти, вних прописано з якої зони правильно починати масаж. Послідовність оброблюваних зон буде залежати від того, яку мету ви поставите перед лікарем. Ефект від LPG виходить колосальним. Це і вирівнювання рельєфів, і усунення набряків, а також нормалізація кровообігу за рахунок лимфодренажа. Під час процедури відбувається вплив на внутрішні органи, що призводить до зменшення стомлюваності.

LPG-масаж є курсової процедурою, зпроміжком 2-3 дні. Всього в курсі процедур може бути від 10 до 20, точна кількість призначає лікар, після первинного прийому. Після закінчення курсу рекомендується проводити підтримуючий масаж проблемної зони 1 раз на місяць.


Рада 4: Гнучкість грудей поверне зелену кавуПісля вагітності та пологів у багатьох жіноквиникає проблема з грудьми. Вона втрачає колишню форму, пружність, стає в'ялою і непривабливою. Повернути їй колишню форму можна за допомогою спеціальних обгортань, правильного харчування і певних фізичних вправ. Що стосується обгортань, то одним з найбільш дієвих способів є обгортання з застосуванням зеленої кави.

Зелена каваКористь обгортання з зеленим кави полягає втому, що шкіра, насичуючись кофеїном, тонізує, поліпшується її стан, активізується обмін речовин, прискорюється ліполіз, підвищується тонус. Також таке обгортання сприяє зменшенню маси тіла і при необхідності можна провести обгортання всіх проблемних ділянок тіла. Дуже важливо, щоб кавові зерна були обсмажені, тому що тільки в зелених зернах міститься основна сила даної рослини. Крім того, знадобиться моток харчової плівки, який буде служити термоизолятором. Зігріваючий ефект створить теплий плед або ковдру з підігрівом. Спосіб приготування суміші досить простий: для однієї порції суміші буде потрібно 50-100 грамів зерен. Їх потрібно розмолоти в кавомолці. Далі суміш необхідно нанести на область грудей, зверху прикрити харчовою плівкою, сховатися теплою ковдрою або ковдрою і лежати протягом 30 мінут.Стоіт відзначити, що для обгортання з зеленим кави все ж є протипоказання. Як і будь-яка тонізуюча процедура, обгортання протипоказано людям, що страждають судинними захворюваннями і мають проблеми з венами. Також обгортання забороняється проводити вагітним жінкам і жінкам протягом 7 днів після пологів. Обгортання цілком можливо проводити самостійно в домашніх умовах, причому ефект буде таким же, як після відвідування салону. Головне - проводити процедуру регулярно.