Причини седения волосся

Причини седения волоссяПоява сивого волосся може бути пов'язано нетільки зі старінням. Дане явище може спостерігатися навіть у молодих. Якщо після 35 років цей процес є природним, то в більш молодому віці масове Седень може бути викликано багатьма причинами.

Причини седения волосся

Причини раннього посивіння волосся

Прийнято виділяти такі причини посивінняволосся: - Спадкова схильність. Це найбільш поширений фактор. Якщо в роду були особи з раннім посивінням волосся, то велика ймовірність, що і нащадки зіткнуться з подібною проблемою, почавши сивіти в молодому віці. - Гормональні порушення. Поява сивого волосся може бути пов'язано з підвищеною активністю щитовидної залози, зниженням інсуліну в організмі, порушенням функціонування наднирників. - Захворювання серцево-судинної системи, цукровий діабет, розлад органів шлунково-кишкового тракту, захворювання кровоносної системи. Дані проблеми зі здоров'ям впливають на зменшення вироблення пігментів. - Нервові напруги. - Незбалансоване харчування. При дотриманні дієт потрібно звертатися до фахівців, щоб ті підібрали варіант відповідно до потреб конкретного організму. Бездумне голодування може привести до проблем з волоссям і не тільки.

Як вирішити проблему з сивим волоссям?

Щоб визначити фактори, що впливають на появусивого волосся, потрібно пройти обстеження. Після виявлення причини може бути призначений відповідний курс лікування. Існують спеціальні препарати, що сприяють відновленню початкового кольору волосся. Вони підсилюють вироблення фарбувального волосся пігменту.
Якщо дотримуватися рекомендацій лікаря, можна призупинити поширення сивини.
Є шанс зупинити процес посивіння, відмовившисьвід шкідливих звичок, зробивши своє харчування збалансованим, почавши займатися спортом. Крім того, існують народні рецепти позбавлення від сивого волосся. Рекомендується наполягати такі трави, як елеутерокок, женьшень, коріння і листя кінського щавлю, засушені квіти лугового конюшини, корінь заманихи, кропиви садової, пахучого кропу і петрушки.
Застосування трав'яних відварів і настоїв сприяє позбавленню від сивини, зміцненню волосся, прискоренню їх зростання.
Лікувальні суміші настоюють на медичному спирті. Пара столових ложок рослини заливаються 200 грамами спирту. Через 7 днів настій готовий до застосування. Рекомендується втирати його щодня протягом 14 днів, після чого зробити перерву на кілька днів, а потім слід повторити курс. Їх кількість не повинна перевищувати 3-4. Настої можна приймати всередину по 30 крапель за півгодини до прийняття їжі 3 рази в день протягом місяця. Для приготування відвару потрібно залити склянкою окропу 2 столові ложки рослини. Приготовану суміш можна втирати в шкіру голови, а можна пити по 2-3 рази на день протягом 7 днів.