Правда про варикоцеле: лікування без операції

Правда про варикоцеле: лікування без операціїВарикоцеле - це хвороба чоловічий мошонки, приякої в самій її нижній частині збільшуються (розширюються) вени в області сім'яного канатика. Причиною цього захворювання може стати поганий кровообіг в області мошонки.

Правда про варикоцеле: лікування без операції

При розвитку варикоцеле кров постійно йдепо венах від мошонки, а поступити назад по вені в мошонку їй не дають скорочення стінок судин, вірніше, гладка мускулатура цих судин. При нормальному функціонуванні мошонки цей процес відбувається постійно і непомітно.

причини захворювання

Виникаючі затримки крові в вені в області яєчок викликані тим, що вище вен, які оточують насіннєвий канатик, розташовується вена, що йде з нирки. Причому це спостерігається тільки з лівого боку. Ця вена в розрізі має великий діаметр і великий тиск. Це надлишковий тиск впливає на нижні вени, по яких надходить кров в мошонку.Вени, перебуваючи під постійним тиском, поступово втрачають свою еластичність. М'язи їх стінок вже не можуть робити досить скорочень для виштовхування крові. Це призводить до затримки крові в кровотік яєчок і області мошонки, а адже для нормального функціонування яєчок і чоловічого придатка їм потрібен постійний приплив свіжої крові, збагаченої киснем. Коли приплив крові стає все бідніший, область мошонки перегрівається, що в свою чергу призводить до того, що сперма стає менш життєздатною. Це є однією з причин чоловічого безпліддя. Всі ці причини і призводять хворого на операційний стіл.

лікування

Щоб вилікувати верікоцеле, необхідно провестиневелику операцію. Операція полягає в тому, що перев'язуються вени, які розташовані навколо сім'яного канатика. Після перев'язки, тиску в кровоносних судинах немає, кров не затікає назад у вену. Температура і кровопостачання приходять в норму, а випливає раніше з вени кров відводиться в обхід від перев'язаних вен. Багато лікарів вважають, що тільки такий спосіб виліковує варикоцеле. Ніяких інших позаопераційні методів не существует.Теоретіческі передбачається, що на ранніх стадіях виникнення варикоцеле можливі профілактичні заходи запобігання захворюванню, але справа в тому, що початкові симптоми захворювання проходять безсимптомно. Хворий звертається до лікаря, коли хвороба вже розвинулася, а значить, лікування можливе тільки хірургічним путем.После проведення операції у пацієнта є всі показання до зачаття дитини. Дослідження, проведені після перев'язі вен, показують, що в 66 випадках зі ста якість сперми нормалізується, і багато бездітні сім'ї можуть стати щасливими батьками.